A3 Haber

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan “yüz yüze eğitim” açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan “yüz yüze eğitim” açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan “yüz yüze eğitim” açıklaması
Nisan 02
11:29 2021

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması geldi. Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimle ilgili olarak “Yüz yüze eğitime yüksek katılımla devam edelim istiyoruz” dedi.

Mili Eğitim Bakanı Ziya Selçuk kameraların karşısına geçti. “Bizim önceliğimiz yüz yüze eğitim” diyen Bakan Selçuk, “Ama salgın şartlarını dikkate alarak okulları açık tutma isteğimize rağmen diğer ülkelere baktığımızda daha fazla kapalı olduğunu görüyoruz ama bu yine sağlık öncelik prensibimizden kaynaklanan bir şey” diye konuştu.

Selçuk şunları kaydetti:

 “Bizim önceliğimiz yüz yüze eğitim ama salgın şartlarını dikkate alarak okulları açık tutma isteğimize rağmen diğer ülkelere baktığımızda daha fazla kapalı olduğunu görüyoruz ama bu yine sağlık öncelik prensibimizden kaynaklanan bir şey. Bir teşekkürümüz de velilerimize. Öğretmenlerimizle beraber yoğun bir şekilde çaba içindeler. Okullarla ilgili takibimiz sürecek. Günlük olarak anlık olarak istatistikleri izliyoruz. Sağlık Bakanlığı ile temas halindeyiz. Bu süreci, ortaya çıkan sayısal verileri de zamanı geldiğince kamuoyuyla paylaşıyoruz.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER