A3 Haber

Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a hodri meydan: Yüz yüze geleceğiz, kaçmak yok

Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a hodri meydan: Yüz yüze geleceğiz, kaçmak yok

Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a hodri meydan: Yüz yüze geleceğiz, kaçmak yok
Haziran 25
20:06 2021

Ali Koç, Fenerbahçe Olağan Kongresi’nde açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım’a seslenen Koç, “Biz yüz yüze geleceğiz Aziz Yıldırım. Siz benimle gelmezseniz, ben sizinle geleceğim. Kaçmak yok” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Ben artık kırgın değilim, kızgınım. Aziz Yıldırım hala benimle uğraşmanın, beni kızdırmanın nelere mal olacağını görememiş. Biz yüz yüze geleceğiz Aziz Yıldırım. Siz benimle gelmezseniz, ben sizinle geleceğim. Kaçmak yok ” dedi.

“Fenerbaçe’de PYK, yani Paralel Yönetim Kurulu var. Aziz Yıldırım’a hiçbir zaman saygısızlık etmedik” diyen Koç, “Ben artık kırgın değilim, kızgınım. Aziz Yıldırım hala benimle uğraşmanın, beni kızdırmanın nelere mal olacağını görememiş. Aziz Yıldırım’ın ekibi, kendisini yanlış yönlendiriyor” ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Başkanı Koç, Kongre’de Aziz Yıldırım’a seslenerek açıklamaları şu şekilde:

“Benim için siz, artık sadece Aziz Yıldırım’sınız. Siz kendinizi Fenerbahçe’den de üstün görüyorsunuz. Kulübe artık zarar veriyorsunuz. 3 sene önceki seçim sonuçlarını hazmetmeniz lazım. Beni küçümsemek için yaptıklarınız, aslında Fenerbahçe’yi küçük gösteriyor. Kibri ve parmak sallamaları unutmuştuk. Keşke hatırlamasaydık bunları. Sayın Yıldırım, bir durun. İntikamınızı başkanlığımdan sonra alın. Yaptığınız özel toplantılarda benim bir FETÖ projesi olduğumu anlattınız. Yazıklar olsun size. Beni mahkemeye vermezseniz adam değilsiniz. Keşke elimizden tutsaydınız. Keşke zaman zaman size danışabilseydik. Sivas maçından sonra sevindiniz mi, üzüldünüz mü? Dünkü konuşmayı yapan kişinin sevinmesi mümkün olamaz. Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Birleştirici olacakken, camiada kazan kaynasın, bölünmeler oluşsun diye herhalde bir fitili ateşliyorsunuz. Biz yüz yüze geleceğiz Aziz Yıldırım. Siz benimle gelmezseniz, ben sizinle geleceğim. Kaçmak yok.”

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER