A3 Haber

Kadın cinayeti: Eşini çocuklarının önünde bıçaklayarak öldürdü

Kadın cinayeti: Eşini çocuklarının önünde bıçaklayarak öldürdü

Kadın cinayeti: Eşini çocuklarının önünde bıçaklayarak öldürdü
Temmuz 17
10:00 2021

Karabük’te evli ve iki çocuk annesi kadın Hatice Düzduran, eşi Vedat Düzduran tarafından çocuklarının önünde bıçaklanarak öldürüldü

Karabük’te Vedat Düzduran tartıştığı eşi Hatice Düzduran’ın boğazını bıçakla kestikten sonra kendisini de yaraladı. Hastaneye kaldırılan Hatice Düzduran yaşamını yitiren, Vedat Düzduran ise tedavi altına alındı.

Olay akşam saatlerinde, 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesi 53. Sokak’ta bulunan bir apartmanda meydana geldi. Vedat ve Hatice Düzduran çifti bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Vedat Düzduran eşinin boğazını bıçakla keserek yaraladı. Ardından kendisini de bıçakla yaraladı. Gürültüyü duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Ağır yaralanan Hatice Düzduran özel bir hastaneye kaldırıldı.

İki çocuk annesi, özel güvenlik görevlisi olan Hatice Düzduran, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yaralanan Vedat Düzduran ise Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER