A3 Haber

Dün istifa etmişti: AKP’li başkanın “pudra şekerli” videosu ortaya çıktı

Dün istifa etmişti: AKP’li başkanın “pudra şekerli” videosu ortaya çıktı

Dün istifa etmişti: AKP’li başkanın “pudra şekerli” videosu ortaya çıktı
Aralık 11
15:04 2021

Dün iş yoğunluğu nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıklayan AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç’ın uyuşturucu kullandığı görüntüleri ortaya çıktı.

Yozgat’ta, AKP Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç; dün akşam, “işlerimin yoğunluğu sebebiyle” açıklaması ile istifa ettiğini açıkladı.

AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, dün akşam yaptığı sosyal medya paylaşımında; “İşlerimin yoğunluğu sebebi dolayısıyla AKP Merkez İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Her daim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize bağlılığım devam edecektir” dedi.

Kılıç, iki gün önce yaptığı paylaşımda ise “Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Kapımız da gönlümüz de daima açıktır” demişti.

Halk TV’den İsmail Saymaz’ın haberine göre, ancak Kılıç’ın istifasının arkasında bir skandalın yattığı ileri sürüldü. halktvcom.tr’ye ulaşan cep telefonu kaydında, bir kişinin makam koltuğunda sızmış halde uyuduğu görülüyor. Bu kişinin muhasebeci olan Kılıç olduğu iddia ediliyor.

Uyuşturucu, hassas tartı, pipo benzeri alet…

Görüntüyü çeken kişi, çekmecede ‘metamfetamin’ adı verilen uyuşturucu madde ile hassas tartıyı gösteriyor. Masanın üzerinde ise ‘meth pipe’ denilen ve metamfetamin içmekte kullanılan pipo benzeri alet var.

İsmail Saymaz, iddiaları sormak için ulaştığı AKP’li Kılıç, “Üstü örtülü şantaj yapıyorsunuz” dedi. Kürşat Kılıç’ın Saymaz’ın sorularına verdiği yanıtlar şu şekilde:

İsmail Saymaz: Kürşat bey merhaba. Ben, gazeteci İsmail Saymaz. Size ulaşmaya çalışıyorum. Aradım, ulaşamadım. Dönerseniz sevinirim. Kürşat bey? Hakkınızda bir haber yapacağız, size bu yüzden ulaşmak istiyoruz. Cevap hakkınızı kullanırsanız sizin için yararlı olur. Dönmenizi bekliyoruz.

Kürşat Kılıç: Kardeş, haber yapılmasını istemiyorum. Teşekkür ederim ilginize.

İsmail Saymaz: Elimizde bir görüntü var. Sizin de bilginiz dahilinde diye biliyorum. Bu hadiseyi soracağız.

Kürşat Kılıç: Ben savcılığa anlatacağım.

İsmail Saymaz: Konuşmak istemiyor musunuz?

Kürşat Kılıç: Mesele hukukidir. Süreci var. Tavsiyem…

İsmail Saymaz: Bu uyuşturucu poşeti, hassas tartı ve masadaki piponun açıklaması nedir? Yanıt hakkınızı kullanırsanız size faydası olur.

Kürşat Kılıç: Ben kullanmayacağım. Üstü örtülü şantaj yapıyorsunuz.

İsmail Saymaz: Yanıt hakkınızı sormak için şu saate kadar bekledik.

Kürşat Kılıç: Bunun cevabını yargıya verirsiniz.

İsmail Saymaz: Takdir sizin.

Kürşat Kılıç: Gazeteci WhatsApp yoluyla sormaz. Basın kartınızı takdim etmediniz.

İsmail Saymaz: Aradım, açmıyorsunuz.

Kürşat Kılıç: Çok büyük suç işliyorsunuz, şu an. Eğer bu görüntü, bu saatten sonra ortaya çıkarsa sizden bilirim. Numarayı savcılığa vereceğim.

İsmail Saymaz: Peki, takdir sizin.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER