A3 Haber

Üniversite öğrencisi sekiz gündür kayıptı: Cansız bedeni ırmakta bulundu

Üniversite öğrencisi sekiz gündür kayıptı: Cansız bedeni ırmakta bulundu

Üniversite öğrencisi sekiz gündür kayıptı: Cansız bedeni ırmakta bulundu
Nisan 19
18:27 2022

Antalya’nın Manavgat ilçesinde sekiz gün önce evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki üniversite öğrenci Fırat Çiftsüren’in cansız bedeni ırmakta bulundu. Fırat’ın ailesinin onu aramak için Ankara’dan geldiği öğrenildi.

Manavgat Irmağı’nda saat 13.30 sıralarında bir erkeğe ait cesedi görenler Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ihbar bulundu. Ekipler cesedi botla ırmaktaki iskeleye çıkardı. Ekiplerin olay yerindeki incelemesi sırasında ceset bulunduğunu duyup dere kenarına gelen Hakan Kartal, kıyafet, kulaktaki küpe deliği ve boyundaki kolyeden cesedin sekiz gündür kayıp olan ev arkadaş Fırat Çiftsüren’e ait olduğunu tespit etti.

Çiftsüren’in Manavgat Meslek Yüksekokulu öğrencisi ve bir kafede part time çalıştığı öğrenildi. Çiftsüren’in sekiz gün önce evden ayrıldığını ve kendisinden haber alamadıklarını belirten Kartal, arkadaşının sakin kişiliğe sahip olduğunu belirtti. Kartal, Çiftsüren’in Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde oturan anne ve babasının da ilçeye Çiftsüren’i aramaya geldiğini söyledi.  Çiftsüren’in cenazesi, savcının incelemesi sonrası kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Fırat Çiftsüren’in kaybolmadan bir gün önce sosyal medya hesabında “Hepsi manyak bunların”, “Yüzme bilmeyen Ankaralı”, “Günaymadı”, hesabının ana sayfasında ise “Tutunacak bir dalımız kalmadı, tutunamıyoruz” yazısı paylaştığı görüldü. (DHA)

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER