A3 Haber

İstanbul Havalimanı, Bodrum plajlarıyla yarışıyor: Pizza 530, kola 63, su 31 TL

İstanbul Havalimanı, Bodrum plajlarıyla yarışıyor: Pizza 530, kola 63, su 31 TL

İstanbul Havalimanı, Bodrum plajlarıyla yarışıyor: Pizza 530, kola 63, su 31 TL
Temmuz 03
10:17 2022

İstanbul Havalimanı’nda yiyecek ve içecek fiyatları her yaz cep yakan menüleriyle meşhur Bodrum’la yarışıyor İstanbul Havalimanı’nda büyük boy bir pizzanın 530, sandviçin 110, suyun 31 TL’ye satılması sosyal medyada gündem oldu. Markette 7.5 TL’ye satılan kutu meşrubatın 63 TL’ye satıldığı görüldü.

İstanbul Havalimanı’ndaki yiyecek ve içecek fiyatları dudak uçuklattı. Pet şişe su 31 TL’ye, sandviç 110 TL’ye satılıyor. Yolcular sosyal medyada isyan etti.

İstanbul Havalimanı’ndaki yiyecek içecek fiyatları bilet fiyatlarıyla yarışır hale geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı havalimanındaki yiyecek içeceklerden bazılarının fiyatlarını paylaştı. Yerli yolcunun yanına yaklaşamadığı yiyecek içecek fiyatlarına ilişkin yurt dışında yaşayan yolcular bile fiyatların yüksek olduğu değerlendirmesini yaptı.

İstanbul Havalimanı’ndaki yiyecek içecek fiyatları bilet fiyatlarıyla yarışır hale geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı havalimanındaki yiyecek içeceklerden bazılarının fiyatlarını paylaştı. Yerli yolcunun yanına yaklaşamadığı yiyecek içecek fiyatlarına ilişkin yurtdışında yaşayan yolcular bile fiyatların yüksek olduğu değerlendirmesini yaptı.

Sözcü’nün aktardığına göre markette 7.5 TL’ye satılan kutu meşrubatın 63 TL’ye satıldığı görüldü.

Yarım litre pet su yaklaşık 25 TL olan benzinden 6 lira fazla fiyatla 31 TL’ye satılıyor. Bir restoranda büyük boy pizzanın 530 TL, sandviçin 110 TL’ye satılması tepki çekti. İşletmeciler Euro bazlı kiralardan dolayı fiyatların bu denli arttığını söylüyor.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER