A3 Haber

Eşini öldürüp sosyal medyadan “gururlu hissediyor” paylaşımıyla duyurdu!

Eşini öldürüp sosyal medyadan “gururlu hissediyor” paylaşımıyla duyurdu!

Eşini öldürüp sosyal medyadan “gururlu hissediyor” paylaşımıyla duyurdu!
Ağustos 10
13:57 2022

Çanakkale’de Gencay Korur adlı erkek, boşanma aşamasındaki iki çocuk annesi eşi Ayşe Korur’u av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Cinayetin ardından kayıplara karışan Gencay Korur, sosyal medya hesabından “gülen yüz” ifadesi ve “gururlu hissediyor” paylaşımı yaparak, “Ayşe Korur Hakk’ın rahmetine kavuştu” notu yazdı.

​Bayramiç ilçesinde balon satan Gencay Korur ile 2 çocuğunun annesi, 17 yıllık eşi Ayşe Korur, iddiaya göre, ailevi sorunlar nedeniyle bir süre önce geçimsizlik yaşamaya başladı. Bunun üzerine Ayşe Korur, 1 yıl önce evi terk edip, Ezine ilçesindeki babaevine dönerek, boşanma davası açtı. Gencay Korur, dün saat 20.00 sıralarında, boşanma davaları süren eşiyle konuşmak için kayınpederinin evine gitti. Ayşe Korur ise kendisini aldatmakla suçlayan eşiyle konuşmayı kabul etmedi. Bunun üzerine çift arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Gencay Korur, yanında getirdiği av tüfeğini eşine doğrultarak ateşledi. Ayşe Korur, kanlar içinde yere yığılırken, eşi de kaçtı. Silah sesini duyan yakınlarının ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Ezine Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ayşe Korur, yaşamını yitirdi.

Polis ekipleri, olayın ardından sosyal medya hesabından, ‘gülen yüz’ ifadesi ve ‘gururlu hissediyor’ paylaşımı yaparak, ‘Ayşe Korur Hakk’ın rahmetine kavuştu. Ben namusumu temizledim herkese duyurulur’ notunu yazan Gencay Korur’un yakalanması için çalışma başlattı.

Kadın sığınma evinde kalmış

Öte yandan Ayşe Korur’un, daha önce eşiyle yaşadığı problemler nedeniyle bir süre kadın sığınma evinde kaldığı ancak kendi isteğiyle buradan ayrılıp, babaevine gittiği öğrenildi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER