A3 Haber

Akşener’den seçim kampanyası için ikinci video: Devlete ciddiyet yakışır

Akşener’den seçim kampanyası için ikinci video: Devlete ciddiyet yakışır

Akşener’den seçim kampanyası için ikinci video: Devlete ciddiyet yakışır
Ocak 17
17:33 2023

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2023 seçimleri için partisinin başlattığı lider iletişim kampanyasının ikinci videosunu sosyal medya hesabından, “Akıldan ve bilimden bir türlü nasibini alamayan, bir dediği diğer dediğini hiçbir zaman tutmayan bu ciddiyetsiz yönetim anlayışını milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz. Çünkü devlete ciddiyet yakışır” notuyla paylaştı.

 

 

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2023 seçimleri için partisinin başlattığı ve “Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cesaret, Millet, Başbakan” vurgularıyla işlenen lider iletişim kampanyasının ikinci videosunu sosyal medya hesabında paylaştı. Akşener, paylaşımına şu notu düştü:

“Akıldan ve bilimden bir türlü nasibini alamayan, bir dediği diğer dediğini hiçbir zaman tutmayan bu ciddiyetsiz yönetim anlayışını milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz. Çünkü devlete ciddiyet yakışır.”

Lider iletişim kampanyasının ikinci videosu Akşener’in “Devlete ciddiyet millete hürriyet bizimle gelecek” sözleriyle başlarken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AKP iktidarı döneminin bazı bakanlarının sözleri ile Akşener’in tepkileri yer aldı.

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın; “Dolar 10 lira olacak ya, 15 lira olacak ya, şu olsa da bu olsa da çok beklersiniz” sözlerinin yer aldığı video Akşener’in; “Ekonomi PowerPoint sunumlarıyla değil; yatırımla, üretimle ayağa kalkar. Bak burası önemli” sözleri ile devam etti. Albayrak’ın sosyal medyadan istifa ettiği mesajına da yer verildiği videoda; Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin; “Gözlerime bakar mısınız? Ne görüyorsunuz” sözleri yer aldı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’a yönelik değişen tavrının da işlendiği videoda; “Sayın Erdoğan, sinirini yenemiyorsan, rasyonel olamıyorsan; ben Suriye’ye gidip Esad’la görüşmeye, bu problemi çözmeye hazırım” sözlerine yer verildi.

Erdoğan’ın, “31 Mart seçimlerinde, Sisi mi diyeceğiz? Binali Yıldırım mı diyeceğiz” sözleri ile devam eden videoda, Katar’da Dünya Kupası’nın açılış töreninde Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ve Erdoğan’ın el sıkışması yer aldı. Akşener’in; “Görünen o ki sayın Erdoğan seçimini Binali Bey’den yana değil, Sisi’den yana kullanmaya karar vermiş. Rabia işareti yapa yapa gezdiği elini Sisi’ye kaptırmış, Esma’nın onurunu da Katar’da bırakıp gelmiş oldu” sözleri yer aldı.

About Author

Serdar

Serdar

Related Articles

TÜM HABERLER