A3 Haber

Kavun ile peyniri yedi, içkiyi içti: İntihar girişimini sonlandırdı

Kavun ile peyniri yedi, içkiyi içti: İntihar girişimini sonlandırdı

Kavun ile peyniri yedi, içkiyi içti: İntihar girişimini sonlandırdı
Nisan 08
22:43 2020

Antalya Muratpaşa’da 40 metre yükseklikte falezlerde intihara kalkışan Süleyman K., içki getirilmesi karşılığında eylemine son vereceğini söyledi. Getirilen içki, peynir ve kavunu yiyen Süleyman K., intihardan vazgeçti.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Güzeloba Mahallesi’ndeki Düden Park’ta, Çanakkale’den dört gün önce kente gelen Süleyman K.’yi denizden 40 metre yüksekliğinde falezlerin uç kısmında görenler, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Burada içki içen Süleyman K.’den bulunduğu yerden güvenli bir bölgeye gelmesi istendi. Görevlilerin bu talebine olumsuz yanıt veren Süleyman K., polisten sigara alıp, içki içmeye devam etti. Görevliler, yaklaşık iki saat boyunca güvenlik önlemi alıp, Süleyman K.’yi ikna etmek için uğraştı.

İçki getirilirse uzaklaşacağını söyledi

Polisin kendisini beklemesinden rahatsız olduğunu söyleyen Süleyman K. ayrılmalarını istedi. Önce geriye çekilen polis, daha sonra yeniden yanına yaklaşıp sohbet ederek, falezlerden kendilerine doğru gelmesini sağladı. İçkisinin bittiğini söyleyen Süleyman K., kendisine içki getirilmesi karşılığında falezlerden uzaklaşacağını söyledi.

İstirahatte olan bir itfaiye görevlisi, peynir, kavun ve içkiyi Süleyman K.’ye getirdi. Polislere doğru yaklaşan Süleyman K., tahta korkulukların üzerinde bardağa koyduğu içkiyi içip, peynir ve kavunu yedi. İçkisini bitiren Süleyman K., ekip otosuna bindirilerek polis merkezine götürüldü. (DHA)

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER