A3 Haber

Tartıştığı postacının kulağını ısırarak kopardı!

Haziran 21
12:07 2020

Karaman’da apartmana posta dağıtmak için girmeye çalışan Onur Kızıl, girişteki köpeğin tutulmasını isterken, Sezai Ç. ile yaşanan kavgada, kulağından ısırıldı. Kızıl’ın kulağını ısırarak, koparan Sezai Ç., gözaltına alındı. Kızıl ise hastaneye kaldırıldı.

Karamanoğlu Mehmetbey Mahallesi 155 numaralı Sokak’ta meydana gelen olayda, postacı Onur Kızıl, dağıtım için apartmana girmek istediği sırada bahçede köpeğin olduğunu fark etti.

Kızıl, bu sırada gördüğü, apartmanda oturan Sezai Ç.’den köpeği tutmasını istedi. İkili arasında bu nedenle tartışma çıktı.

Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken Sezai Ç., Kızıl’ın sağ kulağını ısırarak, kopardı. Kızıl, çevredekilerin çağırdığı sağlık görevlilerince ambulansla kopan kulağıyla birlikte Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Onur Kızıl, burada yapılan ilk tedavisinin ardından Konya’daki hastaneye sevk edildi. Sezai Ç. de polis tarafından gözaltına alındı. Köpeğin, Sezai Ç.’nin akrabasına ait olduğu ve birlikte besledikleri öğrenildi. (DHA)