A3 Haber

Zerrin Özer yapımcı Ümit Güner’in cinsel saldırısına maruz kaldığını açıkladı

Zerrin Özer yapımcı Ümit Güner’in cinsel saldırısına maruz kaldığını açıkladı

Zerrin Özer yapımcı Ümit Güner’in cinsel saldırısına maruz kaldığını açıkladı
Mart 17
16:22 2021

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, yıllar önce yapımcı Ümit Güner’in cinsel saldırısına maruz kaldığını açıkladı.

A3 Haber Merkezi | Armağan Çağlayan’ın YouTube sayfasında yayımlanan “Dur Bi Dinle” programına katılan Zerrin Özer, yapımcı Ümit Güner’in cinsel saldırısına maruz kaldığını anlattı. Özer, “Ablama söylesem adamı öldürür, anneme desem kalp krizi geçirirdi” dedi.

Abim dediğim insanın tecavüzüne uğradım” diyen yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bir gün başıma bu olay gelmiş, dayak yiye yiye, yumruk yiye yiye. Üstümde 180 kilo bir adam. Bağırıyorum, ben onu hayatımda en yakın abim biliyorum. Ben o zaman başkasına aşığım ve bir tek ona anlatabiliyorum.

Annem Ankara’ya diğer ablamların yanına gitmişti. Tülay ablam burada, Sezen, Pakize abla ile çok yakın arkadaştı. Ben de evde tek kalıyorum, günlerce yorganı çekiyorum ağlıyorum. Diyorum ki, ‘Ben bunu Tülay ablama söylesem, Tülay ablam gider bu adamı vurur. Annem de bunu duyar kalp krizi geçirir. Ben aileyi bitirmiş olurum’ dedim. ‘Susmam lazım’ dedim. Neler yaşadım bir Allah bir ben biliyorum.

“Zerrin hep ağlıyor, hep siyah gözlük takıyor, kimseye bakamıyor ki Zerrin”

Sonra ‘Anneciğim sana bir şey söylemek istiyorum’ dedim. ‘Ben şey abiden ayrılmak istiyorum firmadan.’ Hiç unutmuyorum, Cağaloğlu yokuşunda bir tokat attı. ‘Sen şaşırdın herhalde, başına bir iş gelmesini istiyorsun’ herhalde dedi. Ben nasıl anlatayım anneme? Diyor ki kızım ‘Bildiğimiz kişi, yabancı bir insan başına bir şey mi getirsin istiyorsun’ diyor.

Ben bu adamın suratına baka baka çalıştım. Sonra albüm yaptım, yine devam ettim. Zaman geçiyor, ‘Benim bir evlilik yapmam gerekiyor’ dedim. Ona da müsaade etmediler.

Yıllarca ben bunu psikiyatristimle konuştum. ‘Bunu içinden atman gerekiyor’ dedi. Diyorlardı ya ‘Zerrin hep ağlıyor, hep siyah gözlük takıyor.’ Kimseye bakamıyor ki Zerrin.

Ümit Güner’in hayatta olmadığı öğrenildi

Kent Plak şirketinin eski sahibi Ümit Güner’in şirketini EMI adlı müzik şirketine devrettiği, yıllarca ABD’de yaşadığı ve şu an hayatta olmadığı öğrenildi.

About Author

Uğraş Vatandaş

Uğraş Vatandaş

Related Articles

TÜM HABERLER