A3 Haber

Kondomun önemi: Selçuk Ural’dan “Hakan tek gecelik ilişkimin ürünü” itirafı…

Kondomun önemi: Selçuk Ural’dan “Hakan tek gecelik ilişkimin ürünü” itirafı…

Kondomun önemi: Selçuk Ural’dan “Hakan tek gecelik ilişkimin ürünü” itirafı…
Temmuz 18
18:09 2022

Şarkıcı Selçuk Ural, oğlu Hakan Ural hakkında çarpıcı itirafta bulundu. Selçuk Ural, “Bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı” dedi.

Şarkıcı Selçuk Ural, Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan HaberBahane programına konuk oldu. Selçuk Ural, yandaş oğlu Hakan Ural hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı.

Ural, oğlu Hakan Ural’ın annesi için “Çok çapkındım, bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı” dedi.

“Bir gece beraber olduk ve Hakan doğdu” 

Selçuk Ural, DNA testi yaptırmasıyla ilgili “Kızım için böyle bir DNA testi istemedim çünkü annesiyle evliydim. Ben çok çapkın ve çok hızlı yaşamış bir insanım. Bunu da tüm o devir bilir. Binlerce flörtüm oldu. Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra ‘çocuğum var’ diyerek çıktı. Kadın, Hakan’ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben Hakan’ı alıp lunaparklara götürüyordum ama çocuk davamız 8-10 sene sürdü” ifadelerini kullandı.

“Askerlik için uyarmama rağmen sahte rapor aldı”

Hakan Ural’ın annesiyle hiç görüşmediğini söyleyen Ural, sözlerine şöyle devam etti:

  • Hakan’ın en kötü zamanlarında yanında oldum. Hakan’ı askerlik için uyarmama rağmen sahte rapor aldı sonra da 4 ay hapis cezası çıktı. Hakan’ın hapsi çıkınca Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittim. Hakan’ın hapishanede başına bir iş gelmemesi için yanına almasını rica ettim. Ben o dönem evliydim ama rahmetli kadın bunu hırs için yaptı. Ben hata yapmış olabilirim çünkü gençtim. Hatamı sonrasında fazlasıyla telafi ettim. En zor günlerinde yanındaydım. Hakan bir gün ‘üvey babası için rahmetli babamı kaybettim’ dediğinde çıktığı kanalı arayarak soy ismimin kaldırılmasını istedim. O dönem bir programa bağlanıp Hakan erkekse benim soyadımı kullanmasın dedim. 19 yaşında baba oldum, hatalarım oldu. Hakan’ın hep yanında oldum, benim evimde kaldı ve ben onu hapisteyken hep ziyaret ettim. Konular kapandıktan sonra Hakan’ın annesi vefat etti. Ben geç uyanan bir insanım. Öğlen kalktığımda annesinin öldüğünü öğrendim. İkindi namazına cenazesi vardı ben gidemediğim için Hakan bana küstü. Ben o cenazeye niye gideyim? Annesiyle konuşmuyoruz zaten.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER