A3 Haber

Emekli polis, kirasını alamadığını öne sürdüğü kiracısını vurdu

Emekli polis, kirasını alamadığını öne sürdüğü kiracısını vurdu

Emekli polis, kirasını alamadığını öne sürdüğü kiracısını vurdu
Ekim 25
15:14 2022

Kırşehir’de Salih K. isimli polis memuru, kirasını alamadığını öne sürdüğü kiracısı Hüseyin Çetin’i tabancayla vurarak yaraladı.

Kırşehir’de 52 yaşındaki Salih K. isimli emekli polis memuru, kirasını alamadığını öne sürdüğü kiracısı Hüseyin Çetin’i tabancayla vurarak yaraladı.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi otoparkında meydana gelen olayda iddiaya göre emekli polis memuru Salih K., kirasını alamadığını öne sürdüğü hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan kiracısı Funda Çetin ile görüşmeye gitti. Salih K, Çetin ile tartışmaya başladı.

Funda Çetin’in ev sahibi ile tartıştığını öğrenen Hüseyin Çetin de olay yerine geldi. İkili arasında başlayan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Salih K.,, belinde bulunan tabancasını çıkararak Hüseyin Çetin’i sol bacağından yaraladı.

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıyı hastaneye kaldırdı. Salih K., gözaltına alındı. Funda Çetin, “’Ben emekli polis memuruyum’ diyerek eşimi vurdu. Ben de bu devlete hizmet ediyorum. Ben de can kurtarıyorum. Her önüne gelen birilerini mi vuracak? Yazıklar olsun” dedi.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER