A3 Haber

“Sinan Ateş” paylaşımına kurşun yağmuru: O anlar kamerada…

“Sinan Ateş” paylaşımına kurşun yağmuru: O anlar kamerada…

“Sinan Ateş” paylaşımına kurşun yağmuru: O anlar kamerada…
Şubat 04
17:35 2023

Sinan Ateş cinayeti tartışmaları siyasette devam ederken, olayın ardından çarpıcı gelişmeler de yaşanıyor. Sosyal medyada Sinan Ateş cinayetine ilişkin paylaşımlar yaptığı iddia edilen bir kişinin evi kurşunlandı. Evi kurşun yağmuruna tutulan Hacı Cesur, sosyal medyadan o anları paylaştı.

30 Aralık 2022 günü Ankara Çukurambar’da bir silahlı saldırı sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayeti sonrası sular durulmuyor. Suikasta dair soruşturma devam ederken, henüz net bir sonuca varılmaması kafalarda soru işaretlerine neden oluyor.

Sosyal medya hesaplarından sık sık Sinan Ateş ile ilgili paylaşımlarda bulunan ve Ateş’in suikastının arkasında kimlerin olduğunun bulunmasını isteyen, aynı zamanda Sinan Ateş cinayeti ile ilgili paylaşımlar yapan bir hesabı yönettiği iddia edilen Hacı Cesur adlı bir kişi, evinde ilk önce iki kişi tarafından keşif yapıldığını, ardından sekiz el ateş edildiğini söyledi.

Hacı Cesur, o anların videolarını yayınlarken, olayı ise şu ifadelerle duyurdu: “Evet bugün saat 10.00’da evime gelen bu iki müptezel keşif yapıyor, kapıyı çalıyor saat 11.00’de eve sekiz el ateş ediyor. Gönderen belli, gelen belli. Türk emniyet teşkilatı ve Cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyorum. Aziz Türk milletinin ve devletinin dikkatine…”

Timur Soykan ise bu durumu, “Sinan Ateş cinayetinden sonra saldırılar devam ediyor. Sinan Ateş cinayetiyle ilgili paylaşımlar yapan bir hesabı yönettiği iddiasından sonra Hacı Cesur’un evi kurşunlanıyor. Ama çıt çıkmıyor. Yeni cinayetler mi bekleniyor?” şeklinde yorumladı.

About Author

Ahmet

Ahmet

Related Articles

TÜM HABERLER