A3 Haber

Ambulans kaza yaptı, içindeki yaralı yaşamını yitirdi

Ambulans kaza yaptı, içindeki yaralı yaşamını yitirdi

Ambulans kaza yaptı, içindeki yaralı yaşamını yitirdi
Kasım 07
23:54 2021

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Mustafa Özdamar, ambulansla hastaneye götürüldüğü sırada geçirdiği kaza sonrasında yaşamını yitirdi.

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde yaşayan Mustafa Özdamar, dün akşam saatlerinde traktörüyle seyir halindeyken kaza yaptı. Ağır yaralanan Özdamar, önce Mudurnu ilçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ardından Bolu Abant İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Özdamar’ın içinde bulunduğu Can Eren Dikilitaş yönetimindeki 14 GL 358 plakalı ambulans, dün saat 21.45 sıralarında D-100 kara yolu Dağkent kavşağında İlayda Göktaş’ın kullandığı 06 ADK 19 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazanın ardından savrulan ambulans, refüj ve trafik levhalarını parçaladıktan sonra devrildi. Kazada, araç sürücüleri ile sağlık personelleri Buşra Atıcı, Elif Kaymaz yaralandı. Mustafa Özdamar’ın da içinde bulunduğu yaralılar, kentteki hastaneye kaldırıldı.

Mustafa Özdamar, kaldırıldığı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti. Diğer 4 yaralının ise hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.(DHA)

About Author

Ege

Ege

Related Articles

TÜM HABERLER